Audytorium Henri-Grenet

Bayonne, France
Idź do:

Kluczowe informacje:

  • Typ budynku: Ośrodki kultury

W Miasteczku Sztuki w Bayonne, wielofunkcyjna przestrzeń sceniczna o powierzchni 144 m2, z 242 miejscami oraz « powłoką akustyczną » pozwala rozkoszować się w pełni widowiskami muzycznymi, teatralnymi, tanecznymi lub wykładami.

Fazy instalacji

Narzędzie proste w użyciu, zapewniające większy komfort oraz wysokiej jakości akustykę w relaksującym otoczeniu, które koncentruje uwagę na scenie.

Zrobiliśmy wszystkie sufity, przegrody, podpory i podwojenia. Materializacja koncepcji architektonicznej Coque Acoustique była prawdziwym wyczynem, biorąc pod uwagę jej rozmiar, wagę i wiele nachyleń. Wymagało to ciągłej adaptacji z naszej strony w celu rozwiązywania codziennych trudności związanych z wdrożeniem.

Efekt prac

Lokalny wpływ

Staraliśmy się zoptymalizować budżet przekształcenia dawnego uniwersyteckiego audytorium na audytorium nowej generacji z dobudowanymi pomieszczeniami funkcjonalnymi, koncentrując się głównie na jego scenicznej i akustycznej wydajności. Spotkania studyjne la Coque z akustykiem i ekspertem Siniat zaowocowały wyborem 2 Prégyplac BA25 S. Pozwoliło to osiągnąć wyjątkowe rezultaty porównywalne z osiągami znacznie droższych produktów. Ramy Prégymétal Rail 2Plus pozwoliły na pochylenie sufitu dzięki wyjątkowemu systemowi mocowania.


Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie