Galeria Bronowice

Kraków, Polska
Idź do:

Kluczowe informacje:

C.H. Bronowice to druga co do wielkości galeria handlowa w Krakowie o powierzchni 60 000 m².  Klienci mają do dyspozycji mają ponad 150 punktów handlowo-usługowych – sklepów, kawiarni i restauracji. Galeria wyróżnia się na tle tego typu obiektów bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową, w tym obecnością lokali takich jak ASP i Muzeum Narodowego, studyjnego kina Mikro czy biblioteki. 

Zastosowania Siniat zostały zaakceptowane na budowie po wnikliwej analizie  dokumentów w zakresie statyki. Ponad 90% suchej zabudowy zrealizowano z materiałów Siniat (w tym aranżacje butików). Wiatrołapy parkingów zewnętrznych wykonane zostały z zastosowaniem płyty Nida Hydro (odpornej na działania niekorzystnych warunków atmosferycznych)

Efekt prac

Lokalny wpływ

"Oryginalna koncepcja architektów, aby nawiązać stylistycznie do secesji sprawiła, że miejsce to zyskało lekkość wizualną i niepowtarzalny klimat. Wyjątkową uwagę zwrócono na kwestie bezpieczeństwa - inwestor przyjął rozwiązania o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa (np. wszystkie sufity zostały podwieszone na wieszakach noniuszowych Nida, przyjęto zagęszczone rozstawy profili sufitowych)."

Janusz Jamka, Doradca Techniczny
Siniat

Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie