Hotel Arłamów

Ustrzyki Dolne, Polska
Idź do:

Kluczowe informacje:

Arłamów to czterogwiazdkowy, komfortowy hotel w Bieszczadach i jedna z największych inwestycji hotelarskich w Polsce. Położony na szczycie wzgórza, w otoczeniu lasów Puszczy Karpackiej, dysponuje aż 254 pokojami. Jest bazą dla turystów, miejscem spotkań i konferencji biznesowych, a ze względu na niezwykle rozbudowane centrum sportowe i spa & wellness stanowi również atrakcyjną przestrzeń dla sportowców.

Kompleks Hotelu Arłamów składa się z dwóch połączonych ze sobą części - nowej oraz zmodernizowanej części historycznej - Rezydencji,  w której podczas stanu wojennego w 1982 roku internowany był Lech Wałęsa. Arłamów jest jedynym obiektem hotelowym w Polsce wyposażonym w prywatne lotnisko (oddalone o 14 km) oraz trzy heliporty znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu. Pod względem architektonicznym hotel nawiązuje do stylistyki góralskiej, czego wyrazem są m.in. spadziste dachy i elementy drewniane w elewacji budynków.

Efekt prac

Lokalny wpływ

„Miejsce z historią, a zarazem jeden z największych polskich hoteli. Z jednej strony potrzeba adaptacji dotychczasowych historycznych budynków, z drugiej zaś tworzenie od podstaw głównej części hotelowej z imponującą strefą relaksu. To wszystko sprawia, że inwestycja ta wymagała od nas wyjątkowej dbałości w zakresie doboru rozwiązań. Pozytywne opinie gości są miarą dobrze wykonanej przez nas i innych partnerów pracy.”

Mirosław Śliż, Doradca Techniczny
Siniat

Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie