Wodny multipleks

Saint-Hilaire-De-Riez, Francja
Idź do:

Kluczowe informacje:

  • Typ budynku: Ośrodki sportu

We wspaniałym otoczeniu, objętym programem Natura 2000, ta falująca struktura oferuje dużym i małym wszystkie przyjemności płynące z ozonowanej wody: pięć basenów, w tym jeden zewnętrzny i ogrzewany, sauna, jacuzzi, hammam, kąpiel w zimnej wodzie, Pentagliss, strefy zabaw wodnych i naziemnych oraz zewnętrzne plaże.

Fazy instalacji

Innowacyjne materiały i konstruktywne rozwiązania rozbudzają kreatywność architektoniczną w duchu trwałego rozwoju.

W bardzo wilgotnym otoczeniu pryszniców i przebieralni tego ogromnego kompleksu wodnego Prégywab był wiernym sprzymierzeńcem okładzin, przegród i sufitów. Łatwość użycia była nieoceniona w projektowaniu i produkcji wielu świetlików w kształcie diamentu z imponującym trójkątnym opadaniem. Bliskość i wsparcie techniczne Siniat były decydujące na wszystkich poziomach tego projektu.

Efekt prac

Lokalny wpływ

Zadaszenie w kształcie trzech płatków naśladujący ruch wody, falowanie płaszczki, zdaje się unosić ponad krajobrazem dzięki obwodowej strukturze siatki. Recepcja, pomieszczenia techniczne i administracyjne oraz szatnie, prysznice i toalety znajdują się w dyskretnym budynku, przylegającym do hali i osadzonym w ziemi. Daje to efekt belwederu, a zarazem zapewnia doskonałą integrację z otoczeniem. Architektura przyrody tworząca pogodną i dynamiczną atmosferę.


Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie