Park Trampolin Jump Space

Śrem
Idź do:

Kluczowe informacje:

Park trampolin Jump Space w Śreme to przykład zastosowania zabudowy szkieletowej, a dokładniej rozwiązania "box in box", we wnętrzu hali magazynowej. Szczególnie ciekawa jest tu konstrukcja nośna, gdyż oparta została w całości na lekkich profilach zimnogiętych (dotyczy to zarówno ścian jak i stropów). Dało to możliwość znakomitego uproszczenie i "odchudzenia" konstrukcji, a w konsekwencji uproszczenia procesu budowlanego. Jako poszycie zastosowano płyty g-k i włóknocementowe zapewniając zabezpieczenie ogniowe przegród do REI 120. 

Fazy instalacji

Jump Space to przykład zastosowania zabudowy szkieletowej, a dokładniej rozwiązania "box in box", we wnętrzu hali magazynowej. Sprawdź rozwiązania Siniat.

Park Trampolin Jump Space Śrem

Zabudowa typu box in box polega na wstawieniu do wnętrz przemysłowych dodatkowych „pudełek” o niezależnej konstrukcji, wydzielających strefy o innym przeznaczeniu. Ich zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie izolacyjności pożarowej i akustycznej.

Park Trampolin Jump Space Śrem

Dzięki Siniat udało nam się osiągnąć postawiony cel.

Wykonawca

Efekt prac

Lokalny wpływ

„Konstrukcja projektu była szczególnie ciekawa, oparta w całości na lekkich profilach zimnogiętych, co znacząco uprościło budowę.”

Robert Świtulski
Siniat

Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie