Sala wielofunkcyjna Gustave-Beignon

Thorigny, Francja
Idź do:

Kluczowe informacje:

  • Typ budynku: Ośrodki kultury

W imię dobrego samopoczucia i wygodnego życia, dwóch filarów tej wiejskiej gminy liczącej 1200 mieszkańców, mer postanowił odnowić i przekształcić salę wielofunkcyjną: dwie niezależne sale, sala widowiskowa i sala imprezowa, z możliwością ich połączenia, oraz lobby z barem.

Fazy instalacji

Ważne jest zaproponowanie ekonomicznych i skutecznych rozwiązań konstrukcyjnych dla obiektów kulturalnych i rekreacyjnych, które ożywiają małe społeczności.

Pozornie niewielka, ta budowa jest duża pod względem wydajności akustycznej. Po przeprowadzeniu wstępnych badań, zapoznaniu się z dokumentacją techniczną rozwiązań Siniat, zdecydowaliśmy się postawić na całą gamę produktów Prégybel do sufitów i Pregywab do ścianek pionowych w bardzo wilgotnych pomieszczeniach o wysokich wymaganiach akustycznych. Co najważniejsze, wykorzystaliśmy także ich system sufitowy Prégy XL z poszerzonym rozstawem 800 mm.

Efekt prac

Lokalny wpływ

Pasjonująca jest praca w miejscach, które pełniły już wiele funkcji i tworzenie w nich nowych przestrzeni. Udało nam się zrestrukturyzować całość, tworząc miejsce do życia, w którym można znaleźć zupełnie różne klimaty: jeden intymny, a drugi imprezowy. Teatr, bankiety, wieczorki taneczne... ta instalacja jest w pełni funkcjonalna i pozwala zorganizować wszystkie rodzaje wydarzeń w najlepszych warunkach technicznych i akustycznych.


Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie