Kariera

Idź do:

W SINIAT WARTO PRACOWAĆ!

W Polsce zatrudniamy blisko 250 osób. Nasi pracownicy to przede wszystkim osoby otwarte na nowe doświadczenia, dla których wartością jest własny rozwój oraz współpraca z innymi w celu uzyskania najlepszych efektów. Obszar systemów suchej zabudowy to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin budownictwa. Płyty g-k obecne w praktycznie każdym domu, biurze czy sklepie przechodzą prawdziwą rewolucję. Za sprawą nowoczesnych technologii i szeroko zakrojonym badaniom, tworzymy rozwiązania systemowe o doskonałych parametrach technicznych i użytkowych oraz łatwym montażu. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do dbałości o środowisko i energooszczędności naszych produktów.

Dlaczego warto pracować w Siniat
Dlaczego warto pracować w Siniat

Nasi pracownicy mają kontakt z najnowszymi osiągnięciami techniki oraz wysokimi standardami zarządzania. Dbamy o rozwój pracowników na wszystkich etapach kariery zawodowej i wychodzimy naprzeciw ich aspiracjom. Definiujemy ścieżki rozwoju i dajemy możliwość zdobywania wiedzy oraz nowych doświadczeń.

Proces rekrutacyjny w Siniat
Proces rekrutacyjny w Siniat

Dbając o rozwój naszych pracowników staramy się stwarzać możliwości do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Jednym z priorytetów jest dla nas rekrutacja wewnętrzna.

Zarówno w procesie rekrutacji wewnętrznej jak i zewnętrznej oprócz umiejętności i doświadczenia wynikających ze specyfiki danego stanowiska zwracamy dużą uwagę na:

  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i rozwoju
  • znajomość języka angielskiego
  • mobilność.

Dla każdego z nowych pracowników przygotowywany jest specjalny indywidualny program wdrożeniowy, który pozwala zrozumieć organizację i zapoznanać się z pracą działów, z którymi dana osoba będzie współpracować.

Pracuj w Siniat - oferty
Pracuj w Siniat - oferty

Jako firma oferująca innowacyjne rozwiązania oraz lider w branży gipsu jesteśmy otwarci na współpracę oraz dzielenie się wiedzą.

Jeśli chciałbyś zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe właśnie u nas, zgłoś chęć uczestnictwa w praktykach lub stażu wysyłając do nas swoje CV na adres: rekrutacja@etexgroup.com wraz z podaniem w tytule interesującej Cię lokalizacji.

Dołącz do jednego z oddziałów Siniat i pracuj z nami
Dołącz do jednego z oddziałów Siniat i pracuj z nami

Innowacyjne rozwiązania Siniat i produkty idealnie skrojone na miarę potrzeb klienta to wspólny wysiłek wielu osób, w tym architektów, inżynierów, monterów, ale również księgowych czy specjalistów od marketingu. To właśnie członkowie naszego zespołu, reprezentujący bardzo różne dziedziny życia, stoją za rynkowych sukcesem marki Siniat i to ich traktujemy, jako największy kapitał naszej firmy. To na nich opieramy wiarę, że sprostamy kolejnym wyzwaniom w dziedzinie produkcji, technologii i sprzedaży.

Z naszej strony staramy się stworzyć członkom rodziny Siniat idealne warunki do rozwoju osobistego i zawodowego. Dbamy o współpracę opartą na twórczym dialogu i partnerstwie, wyznaczamy przejrzystą ścieżkę kariery, budujemy wspólnie z naszymi pracownikami pozytywną atmosferę pracy.

Jeśli masz doświadczenie w suchej zabudowie - w rozwoju technologii i produktów, a także w sprzedaży i wsparciu marketingowym rozwiązań suchej zabudowy - oraz chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoją aplikację (CV) na adres e-mail: rekrutacja@etexgroup.com

Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie