W Siniat współtworzymy inwestycje naszych Klientów i czujemy się odpowiedzialni za ich powodzenie. To dlatego członkowie naszej grupy co miesiąc otrzymują materiały ściśle dostosowane do ich preferencji prosto na swoją skrzynkę mailową. Sprawdzone inspiracje, unikalna wiedza i wsparcie techniczne pomagające w realizacji inwestycji na każdym etapie.

A dla nowych członków grupy przygotowaliśmy unikatowego i zupełnie darmowego e-booka!

kwadrat.jpg

Bądź na bieżąco z nowościami Siniat!

Potrzeby naszych Partnerów są dla nas najważniejsze, dlatego regularnie przygotowujemy dla Ciebie newsy dotyczące:

  • wyjątkowych ofert,
  • informacji branżowych,
  • najnowszych realizacji,
  • zbliżających się szkoleń.

Inspiracje i wskazówki

W Siniat czujemy się odpowiedzialni za produkty i systemy, które dostarczamy, dlatego zakup to dopiero początek współpracy.

Dbając i współtworząc Twoją inwestycję, regularnie przygotowujemy przydatne porady i wskazówki montażowe, które możesz wykorzystać w swoich projektach.

Pokażemy Ci także wyjątkowe obiekty na mapie Polski, których rozwiązania zainspirują Cię do tworzenia nowych rzeczy.

drabina.jpg

 

 

warunki-techniczne-wykonania-i-odbioru-systemow-suchej-zabudowy.jpg

Wiedza na temat suchej zabudowy jest specjalistyczna, dlatego pragniemy się nią dzielić. Po zapisaniu się do naszego newslettera otrzymasz całkowicie darmowego e-booka.

"Warunki techniczne wykonania i odbioru systemów suchej zabudowy" to aż 102 strony ciekawych porad i wskazówek, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej pracy!

Niniejszym wyrażam zgodę na subskrypcję newslettera zgodnie z Polityką Prywatności Siniat sp. z o. o. Informujemy, że Administratorem przekazanych nam przez Ciebie danych osobowych jest Siniat sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie (03-879), przy ulicy Przecławskiej 8. W sprawach związanych z danymi osobowymi możesz skontaktować się z nami na e-mail: daneosobowe@etexgroup.com. Masz prawo do żądania dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane są przez nas przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu w jakim zostały nam powierzone. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

*
Innowacyjne rozwiązania
Certyfikowane systemy
Zrównoważone budownictwo