Dołącz do grona ekspertów

Pobierz dwa ekskluzywne albumy obiektów
referencyjnych w formie e-booka i zapisz się do
newslettera Siniat dla Architektów.

W ostatnich latach przyczyniliśmy się do powstania wielu inspirujących budynków w całej Polsce. Ale firma Siniat to nie tylko spektakularne budowle na mapie Polski.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest komfort przebywania w domu. Dlatego oferujemy produkty oraz systemy suchej zabudowy, które są bezpieczne i funkcjonalne. Budownictwo szkieletowe pozwala na swobodne kształtowanie budynku zarówno na etapie planowania i wznoszenia, jak i już podczas jego użytkowania. Dzięki wyjątkowym zaletom budownictwa szkieletowego nasi inwestorzy oszczędzają czas i koszty oraz mają szybszy zwrot z inwestycji.

Zainspiruj się unikalnymi realizacjami z całego kraju.

Sprawdź jakie systemy ochrony przeciwpożarowej, zabezpieczeń akustycznych i mechanicznych zastosowano w najbardziej rozpoznawalnych budynkach w Polsce.

Pobierz dwa ekskluzywne albumy obiektów referencyjnych w formie e-booka.

Newsletter - Siniat dla Architektów

Dołącz do grona ekspertów otrzymujących newsletter
Siniat dla Architektów.

Newsletter - Siniat dla Architektów

Dla nowych subskrybentów przygotowaliśmy prezent, zestaw dwóch albumów obiektów referencyjnych
w formie e-booków. W każdym albumie znajdziesz:

  • spektakularne realizacje udokumentowane wysokiej jakości zdjęciami,
  • innowacyjne i zaawansowane rozwiązania technologiczne w zakresie suchej zabudowy,
  • opis zastosowanych biernych systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Zapisz się i dołącz do grona ekspertów

Bądź na bieżąco z nowościami Siniat!

Potrzeby naszych Partnerów są dla nas najważniejsze. Zapisz się do newslettera aby regularnie otrzymywać informacje o nowych realizacjach i innowacjach technologicznych.

Dbając i współtworząc Twoją inwestycję, regularnie przygotowujemy rozwiązania, które możesz wykorzystać w swoich projektach. Pokażemy Ci wyjątkowe obiekty na mapie Polski, w których zastosowano rozwiązania Siniat.

Zapisując się na newsletter zyskujesz:

Informacje dopasowane do
Twoich zainteresowań

Zaproszenia na bezpłatne,
praktyczne szkolenia

Aktualności BIM Siniat

Doradztwo techniczne
na każdym etapie
inwestycji

Newsletter - Siniat dla Architektów

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowego e-booka!

*
*
*
*
*
*


Pole wymagane*

Niniejszym wyrażam zgodę na subskrypcję newslettera zgodnie z Polityką Prywatności Siniat sp. z o. o. Informujemy, że Administratorem przekazanych nam przez Ciebie danych osobowych jest Siniat sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie (03-879), przy ulicy Przecławskiej 8. W sprawach związanych z danymi osobowymi możesz skontaktować się z nami na e-mail: daneosobowe@etexgroup.com. Masz prawo do żądania dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane są przez nas przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu w jakim zostały nam powierzone. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie