MINI Wymiar! MAXI Jakość - małoformatowe płyty g-k Siniat Smart Mini i Siniat Smart Mini H

MINI Wymiar! MAXI Jakość - małoformatowe płyty g-k  Siniat Smart Mini i Siniat Smart Mini H

Przedstawiamy nowe płyty w ofercie linii Smart! Małoformatowe płyty g-k Siniat Smart Mini i Siniat Smart Mini H ze względu na swoje „kompaktowe” wymiary sprawdzą się doskonale w trakcie remontu małych pomieszczeń lub wnętrz o ograniczonej przestrzeni. Nawet w trudno dostępnych miejscach umożliwiają precyzyjne wykonanie zadań związanych z suchą zabudową.

Nowe płyty gipsowo-kartonowe Siniat Smart Mini o wymiarach 600x1200 mm to odpowiedź na potrzeby budowlane współczesnych projektów, które wymagają elastycznych rozwiązań i oszczędności czasu.

Płyta gipsowo-kartonowa Siniat Smart Mini to płyta typu A do zastosowań wewnątrz budynków.

Płyta Siniat Smart Mini idealnie nadaje się do:

• budowy ścian działowych obudów ściennych i sufitowych na konstrukcji nośnej,
• specjalnych zabudów oraz
• jako suchy tynk.

Płyta Siniat Smart Mini może być również wykorzystywana do dekoracyjnych zabudów konstrukcji nośnych, umożliwiając tworzenie niestandardowych kształtów i wyjątkowych aranżacji.

Płyta gipsowo-kartonowa Siniat Smart Mini H sprawdzi się doskonale w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza. Ta małoformatowa, impregnowana płyta g-k przeznaczona jest do stosowania w zabudowie z wymaganiami w zakresie zmniejszonego wchłaniania wody, np. do wykończenia kuchni, łazienki, toalety, pomieszczeń gospodarczych itp.

Małoformatowe płyty Siniat Smart Mini umożliwiają większą elastyczność i efektywność w realizacji projektów wykończeniowych wnętrz, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości i trwałości.

Łatwość transportu, prosty montaż i wygodna obróbka to tylko niektóre z wielu korzyści zastosowania małoformatowych płyt g-k Siniat Smart Mini. Ponadto, mniejszy odpad materiałowy oraz precyzja docinania prowadzą do obniżenia kosztów oraz oszczędności czasu.

Innowacyjne rozwiązania

Certyfikowane systemy

Zrównoważone budownictwo