MODELOWANIE INFORMACJI O BUDYNKU (BIM)

Wprowadzenie technologii BIM znacząco zmieniło sposób, w jaki projektujemy i wznosimy budynki. Dlatego w Siniat robimy wszystko, by nasze rozwiązania biernej ochrony przeciwpożarowej można było szybko i łatwo integrować z innymi elementami w technologii BIM. Dla optymalnego wsparcia naszych Klientów, zapewniamy szkolenia i doradztwo techniczne.

Współpraca poprzez BIM

Współpraca poprzez BIM

Modelowanie informacji o budynku (BIM) poprawia współpracę między architektami, inżynierami i wykonawcami na każdym etapie procesu, zarówno projektowania, jak i budowania. Dzięki BIM możemy dzielić się wszystkimi ważnymi informacjami o danym obiekcie, korzystając z jednej platformy cyfrowej. Wszyscy uczestnicy procesu budowlanego, dokładnie w tym samym czasie, uzyskują dostęp do tych samych informacji i mogą pracować z tym samym planem budynku.

W Siniat wierzymy, że współpraca to klucz do osiągnięcia i wdrożenia najlepszych możliwych rozwiązań. Oferujemy wysokiej jakości biblioteki BIM, a także wsparcie w ich implementacji na poziomie konkretnego projektu. Jesteśmy otwarci na potrzeby zarówno projektantów, jak i wykonawców.

Jak Siniat może pomóc Ci z BIM?

Jak Siniat może pomóc Ci z BIM?

Chcemy mieć pewność, że jesteś w stanie wdrożyć rozwiązania biernej ochrony przeciwpożarowej w swoim projekcie BIM. Dlatego na bieżąco dodajemy wysokiej jakości obiekty do naszej biblioteki BIM. Wspieramy też wykonawców we wkroczeniu w świat budownictwa opartego na BIM oraz zacieśnieniu ich współpracy z architektami i inżynierami.

Innowacyjne rozwiązania
Certyfikowane systemy
Zrównoważone budownictwo