Co kryje plugin BIM od Siniat

Obejrzyj film i zobacz, dlaczego warto pobrać nasz plugin

Tło

 

 

Izablea Baczyk.png

 

Stworzyłam aplikację, która dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom nie tylko w pełni odpowiada na potrzeby architektów, ale również sprawia, że ich codzienna praca jest prostsza i wygodniejsza. W ramach aplikacji użytkownik otrzymuje dostęp do wszystkich systemów Siniat, a za sprawą wbudowanych filtrów jej obsługa staje się łatwa i przyjazna dla każdego.

Izabela Bączyk - BIM Expert CEE

 

 

 

Reference image

Poznaj zalety pluginu BIM

col-1.png

Filtrowanie
produktów Siniat

Skorzystaj z wygodnej funkcji filtrowania całej palety produktów Siniat – wyszukuj artykuły według kategorii lub właściwości, takich jak izolacyjność akustyczna, grubość systemu, REI, maksymalna wysokość czy rodzaj płyty.

col-2.png

Podgląd dokumentów
dla danego systemu

Użyj wbudowanej funkcji podglądu dokumentów dla danego systemu i w szybki sposób sprawdź lub pobierz kartę techniczną, specyfikację oraz niezbędny certyfikat.

col-3.png

Obudowy konstrukcji
drewnianych i stalowych

Wykorzystaj moduł pozwalający na częściową automatyzację obudowy elementów konstrukcji stalowej i drewnianej, co znacząco przyspieszy proces projektowania

 

Jeszcze więcej wsparcia!

To nie koniec dobrych informacji, bo plugin BIM oferuje również podział na typy budynków i rekomendowane do nich systemy. Co więcej, dzięki tworzeniu obiektów BIM dopiero w momencie wyboru danego systemu, dodatkowe programy, na których pracuje architekt, nie zostają obciążone.

Wtyczka pozwala również na częściową automatyzację obudowy elementów konstrukcji stalowej i drewnianej, co w efekcie znacząco przyspiesza proces projektowania.

FAQ

Kliknij na napis i rozwiń pytania

Jak korzystać z pluginu BIM Siniat

Tło

 

 

Wypełnij formularz
i pobierz plugin

Innowacyjne rozwiązania

Certyfikowane systemy

Zrównoważone budownictwo