Biura

Render przedstawiający budynek biurowy z wyznaczonymi sferami, takimi jak open space, serwerownia sala konferencyjna, korytarz z wykorzystaniem systemów suchej zabudowy Siniat. Obiekt jest biały z szarą podłogą i niebieskim oszkleniem. Przedstawia możliwości projektowe SSZ.

Biura

STWÓRZ PRZESTRZEŃ BIUROWĄ Z PŁYTAMI GIPSOWYMI

Przemyślana aranżacja biura ma ogromny wpływ na funkcjonowanie firmy. Przestrzeń powinna pobudzać kreatywność pracowników, zwiększać ich wydajność oraz zapewniać dobre samopoczucie. Dlatego tak istotny jest sposób wykończenia wnętrza i zapewnienie komfortowych warunków pracy.

Oferta Siniat jest na tyle bogata, że znaleźć w niej można rozwiązania, które sprawdzą się w salach konferencyjnych, biurach typu open space i opartych o model gabinetowy oraz w strefach relaksu. Płytami gipsowymi, na które warto w tym wypadku zwrócić uwagę są płyty dźwiękochłonne oraz akustyczne, stosowane przy montażu sufitów podwieszanych czy okładzin ściennych. Dzięki nim ograniczymy dopływ hałasu dochodzącego z zewnątrz i stworzymy ciche miejsce pracy. 

Rekomendowany produkt

Nida Cicha

Rekomendowany produkt

Nida Cicha

Specjalistyczna płyta gipsowo-kartonowa (Typ DFH1IR) do stosowania w pomieszczeniach o zwiększonych wymogach izolacyjności akustycznej. Charakteryzuje się zwiększonymi właściwościami mechanicznymizwiększoną odpornością na uderzenia, działanie ognia oraz wilgotność.

Rekomendowane SYSTEMY
DO Biur

Poniżej prezentujemy rekomendowane przez nasz Zespół Doradców Technicznych systemy do biur.
Pełną ofertę systemów znajdziesz tutaj > 

Twój projekt, nasze rozwiązania

Siniat to nie tylko producent materiałów budowlanych.
Wspieramy Cię na każdym etapie inwestycji w zakresie: projektu, konsultacji
oraz przemyślanych systemów ułatwiających pracę. Decydując się na Siniat wiesz,
że nie jesteś sam – niezależnie od tego na jaki etap budowy ma wpływ Twoja praca.

Zobacz, na jakie wsparcie możesz liczyć współpracując z nami:

Szklany budynek Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego i Administracyjno-Biurowego Politechniki Rzeszowskiej. Widok z zewnątrz.

Akustyka przede wszystkim

Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne i Administracyjno-Biurowe Politechniki Rzeszowskiej komunikuje nowoczesność całym sobą. To trzeba zobaczyć >

Twój projekt, nasze rozwiązania

Innowacyjne rozwiązania

Certyfikowane systemy

Zrównoważone budownictwo