Multizadaniowość i Ultrawydajność zawsze w cenie!

Nida Multitask

Nida Multi task to masa gotowa, którą tworzyliśmy wspólnie z naszymi wykonawcami. Zależało nam na sprostaniu ich najbardziej wygórowanym wymaganiom, czyli dostarczeniu produktu, który sprawdzi się na różnych etapach prac wykończeniowych. Projekt trwał ponad rok, a rezultat naszych prac jest już dostępny dla wszystkich wykonawców!

Spoinowanie Multi Task

Wielozadaniowa masa szpachlowa

Gotowa masa szpachlowa Nida Multi task to wielozadaniowy produkt. Spisze się doskonale na etapie spoinowania, ponieważ cechuje go doskonała przyczepność taśmy oraz znikomy skurcz, dzięki czemu połączenia płyt są wolne od spękań. Masa umożliwia również osadzanie narożników aluminiowych oraz kompozytowych (typu Nida Comfort).

Całopowierzchniowe szpachlowanie

Dodatkowo Nida Multi task spełni swoją rolę jako masa do całopowierzchniowego szpachlowania podłoży mineralnych, tworząc gładką i solidną powierzchnię, którą dobrze się szlifuje nawet tydzień po aplikacji!

Masa Nida Multi task może być aplikowana zarówno ręcznie (paca stalowa, wałek), jak i mechanicznie (spoiner, aplikator mechaniczny pot. bazooka, agregat szpachlarsko-malarski), dzięki czemu wszystkie prace mogą być wykonane znacznie szybciej.

Szpachlowanie

Nida Multi task jest najlżejszym produktem na rynku, co ma kluczowe znaczenie przy zużyciu produktu na m2. Produkt możemy śmiało porównać z wydajnością produktów sypkich, która w przypadku mieszanek gipsowych Nida wynosi 1kg/m2/mm.

Atestowany produkt bezpieczny dla zdrowia

Dla naszych klientów bardzo ważnym kryterium wyboru produktu jest jego bezpieczeństwo, dlatego wszystkie surowce dobieraliśmy z niezwykłą starannością.

Nida Multi task została przebadana pod kątem zawartości lotnych związków organicznych (LZO) i ich zawartość jest poniżej minimalnego progu! Dzięki temu masa spełnia wymagania takich protokołów jak np. Leed v4.1. Posiada również Atest Higieniczny, który potwierdza możliwość zastosowania produktu w ośrodkach służby zdrowia, ośrodkach szkolno-pedagogicznych czy też obiektach użyteczności publicznej.

Atest higieniczny znaczek

Dbałość o środowisko naturalne jest jednym z naszych strategicznych celów, dlatego projektując opakowanie wybraliśmy wiadro, które składa się aż w 30% z surowców odzyskanych (PCR)! Można je poddać dalszemu recyklingowi.

Główne cechy:

  1. 1. masa doskonała do spoinowania płyt g-k z taśmą zbrojącą (Q1-Q2),
  2. 2. idealna do całopowierzchniowego szpachlowania podłoży mineralnych (Q3-Q4),
  3. 3. łatwość szlifowania,
  4. 4. dowolność metody aplikacji (ręczna/ mechaniczna)
  5. 5. bardzo wysoka wydajność,
  6. 6. zawartości lotnych związków organicznych (LZO) poniżej poniżej ≤0,1% (max. 1 g/l).
  7. 7. wiadro zaprojektowane w trosce o środowisko naturalne – 30% surowca z recyklingu.


Gotowa masa szpachlowa Nida Multi task jest dostępna w dwóch objętościach: 18 kg oraz 5 kg.


Sprawdź cennik oraz dokumenty.


Zobacz masę Nida Multi task w akcji w kolejnym odcinku Ekipy Remontowej Siniat


Innowacyjne rozwiązania

Certyfikowane systemy

Zrównoważone budownictwo