Dołącz do bazy subskrybentów Siniat

Odbierz darmowego e-booka i jako pierwszy poznawaj unikalne porady oraz wyjątkowe inspiracje!

W Siniat współtworzymy inwestycje naszych Klientów i czujemy się odpowiedzialni za ich powodzenie. To dlatego członkowie naszej grupy co miesiąc otrzymują materiały ściśle dostosowane do ich preferencji prosto na swoją skrzynkę mailową. Sprawdzone inspiracje, unikalna wiedza i wsparcie techniczne pomagające w realizacji inwestycji na każdym etapie.

A dla nowych członków grupy przygotowaliśmy unikatowego i zupełnie darmowego e-booka!

Bądź na bieżąco z nowościami Siniat!

Potrzeby naszych Partnerów są dla nas najważniejsze, dlatego regularnie przygotowujemy dla Ciebie newsy dotyczące:

  • wyjątkowych ofert,
  • informacji branżowych,
  • najnowszych realizacji,
  • zbliżających się szkoleń.

Inspiracje i wskazówki

W Siniat czujemy się odpowiedzialni za produkty i systemy, które dostarczamy, dlatego zakup to dopiero początek współpracy.

Dbając i współtworząc Twoją inwestycję, regularnie przygotowujemy przydatne porady i wskazówki montażowe, które możesz wykorzystać w swoich projektach.

Pokażemy Ci także wyjątkowe obiekty na mapie Polski, których rozwiązania zainspirują Cię do tworzenia nowych rzeczy.

Wiedza na temat suchej zabudowy jest specjalistyczna, dlatego pragniemy się nią dzielić. Po zapisaniu się do naszego newslettera otrzymasz całkowicie darmowego e-booka.

"Warunki techniczne wykonania i odbioru systemów suchej zabudowy" to aż 102 strony ciekawych porad i wskazówek, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej pracy!

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowego e-booka!

*
*
*
*
*
*


Pole wymagane*

Niniejszym wyrażam zgodę na subskrypcję newslettera zgodnie z Polityką Prywatności Siniat sp. z o. o. Informujemy, że Administratorem przekazanych nam przez Ciebie danych osobowych jest Siniat sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie (03-879), przy ulicy Przecławskiej 8. W sprawach związanych z danymi osobowymi możesz skontaktować się z nami na e-mail: daneosobowe@etexgroup.com. Masz prawo do żądania dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane są przez nas przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu w jakim zostały nam powierzone. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie