O nas

Idź do:

EKSPERT TECHNICZNY DS. SUCHYCH MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Firma Siniat produkuje płyty gipsowo-kartonowe oraz systemy do ścianek działowych, sufitów, okładzin ściennych i izolacji zewnętrznej. Naszą wiedzą techniczną dzielimy się ze specjalistami, architektami, drobnymi przedsiębiorcami i dużymi firmami budowlanymi w całej Europie.

Kształtujemy ludzki styl życia i budowania.

Jako główny dostawca i doradca techniczny w ramach tysięcy projektów budowlanych w całym kraju, oferujemy najlepsze rozwiązania w zakresie płyt kartonowo-gipsowych oraz doradzamy naszym partnerom jak sprawić, by ich domy, szkoły, szpitale i miejsca pracy były bardziej suche, cieplejsze, cichsze i bezpieczniejsze.

Suche miejsca pracy
Cichsze szpitale
Bezpieczniejsze szkoły
Cieplejsze domy
 

NASZE USŁUGI

Jako wiodący producent w sieci dostaw materiałów budowlanych zapewniamy dostawę na następny dzień do setek specjalistycznych dystrybutorów i sprzedawców materiałów budowlanych w całym kraju.

 
Zaufany dostawca

Oferujemy szeroką gamę produktów odpowiadających różnym projektom i budżetom, a naszym dystrybutorom gwarantujemy jak najszybszą dostawę (max. 48h). Nasze zespoły ds. sprzedaży i obsługi klienta codziennie wspierają naszych klientów zapewniając im niezbędną dokumentację oraz informacje techniczne.

 
Nasi eksperci

Nasz zespół techniczny jest zawsze dostępny i dostarcza odpowiedzi na wszelkie zapytania odnośnie naszych produktów i systemów. W przypadku większych projektów, zapewniamy wstępne wsparcie projektowe oraz wsparcie techniczne na miejscu w fazie instalacji. W przypadku mniejszych projektów, na naszej stronie internetowej dostępne są cenne informacje oraz praktyczne filmy video. Oferujemy również wsparcie telefoniczne w godzinach 7.30 – 17.30 od poniedziałku do piątku.

 
Wsparcie techniczne

Jesteśmy po to, aby pomagać na każdym etapie prac projektowych zapewniając nie tylko unikalne narzędzia ułatwiające codzienną pracę, ale także zapewniając stosowną dokumentację, projekty i rysunki. Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia technicznego ekspertów Siniat >

 
Ekologia

Gips od wielu lat cieszy się ugruntowaną pozycją lidera wśród produktów czystych ekologicznie. Nasze płyty gipsowo-kartonowe produkowane są z gipsu pochodzenia naturalnego oraz celulozy. Ta pozyskiwana jest między innymi z makulatury. Są więc w pełni naturalnym produktem!

 
Centrum treningowe

Klienci firmy Siniat mają dostęp do oferty szkoleń umożliwiających im jak najlepsze wykorzystanie naszych produktów i systemów płyt kartonowo-gipsowych. Zarówno w ramach praktycznego szkolenia jak i instruktażowych filmów video, nasi trenerzy udoskonalą umiejętności waszych zespołów.

Centrum szkoleniowe >
 

NASZA FIRMA

Siniat jest częścią Etex Group, globalnego producenta materiałów budowlanych. Siniat stanowi część działalności związanej z okładzinami i płytami budowlanymi prowadzonej w Europie, Afryce i Ameryce Południowej.

Siniat w Polsce
 

Kadra zarządzająca

Tanguy Vanderborght Head of Etex BP DACH and CEE
Robert Boroszko Regional Finance Manager of Etex BP DACH and CEE
Adam Monkiewicz Country Sales Manager Poland
Elżbieta Mazur Technical Director CEE
Dorota Kaźmierczak Marketing Director Poland I Innovation Marketing Leader CEE
Vitaliy Litvinyuk Industrial Director
Marcin Ormanty CEE Supply Chain Manager
Anna Żuromska
Anna Zhuromska Regional HR Manager CEE
 

Kluczowe fakty

> 250 Pracowników w Polsce
>217 mPLN Roczny obrót (na koniec 2015): 217 mPLN
99% Prawie wszystkie nasze produkty mogą zostać poddane recyklingowi.
Jesteśmy dumni produkując w Polsce.
Siniat international
 

Kluczowe fakty

36 Krajów
35 Fabryk
3300 Pracowników
€800m Przychodów
 
 

Grupa Etex


Etex jest globalnym producentem wysokiej jakości produktów budowlanych w czterech obszarach: okładziny i płyty budowlane, pokrycia dachowe, płytki ceramiczne, ochrona przeciwpożarowa i izolacja.


Kluczowe fakty

43 Kraje
102 spółki
118 zakładów produkcyjnych
17,500 pracowników
+2,9 mld. € rocznego obrotu
 

Pozostałe spółki w Polsce należące do grupy Etex:

 
 

Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie