Buduję z głową – nowa linia produktów Smart

Wykonawca prezentujący płytę gipsowo-kartonową Siniat Smart. Na grafice zastosowano ikony prezentujące benefity płyt takie jak przyjazność środowisku, ograniczonyn ślad węglowy, oszczędność kosztów i komfort pracy

Wybierz nową linię bazowych produktów Smart i bądź smart!

Dzięki zastosowanej technologii ograniczyliśmy ślad węglowy. Kupując produkty z linii Smart wybierasz rozwiązanie nie tylko przyjazne środowisku, ale także korzystne dla Ciebie. Podnieś komfort Twojej pracy i obniży jej koszty.

Wybierz płytę gipsowo-kartonową Siniat Smart!

Płyta gipsowo-kartonowa Siniat Smart jest bazową płytą standardową do budowy ścian działowych, obudów ściennych i sufitowych na konstrukcji nośnej oraz jako suchy tynk.

Sprawdź płytę gipsowo-kartonową Siniat Smart H!

Siniat Smart H to nowa bazowa, impregnowana płyta gipsowo-kartonowa przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach, gdzie wymagane są własności zmniejszonego wchłaniania wody (np.: kuchnie, łazienki, itp.). Charakteryzuje się bardzo łatwą obróbką i montażem.

Wypróbuj płytę gipsowo-kartonową Siniat Smart F!

Siniat Smart F jest bazową płytą ogniochronną do budowy lekkich systemów biernej ochrony przeciwpożarowej. Charakteryzuje się odpornością na odkształcenia i uszkodzenia.

Płyty Siniat Smart charakteryzują się bardzo łatwą obróbką i montażem. Pozwalają na estetyczne wykończenie pomieszczeń.

Bądź Smart! Buduj z głową

Innowacyjne rozwiązania

Certyfikowane systemy

Zrównoważone budownictwo