Buduję z głową – nowa linia produktów Smart

Wykonawca prezentujący płytę gipsowo-kartonową Siniat Smart. Na grafice zastosowano ikony prezentujące benefity płyt takie jak przyjazność środowisku, ograniczonyn ślad węglowy, oszczędność kosztów i komfort pracy

Wybierz nową linię bazowych produktów Smart i bądź smart! Dzięki zastosowanej technologii ograniczyliśmy ślad węglowy. Teraz, kupując produkty z linii Smart, wybierasz rozwiązanie nie tylko przyjazne środowisku, ale także korzystne dla Ciebie – które podniesie komfort i jakość Twojej pracy, oraz obniży jej koszty.

Wybierz płytę gipsowo-kartonową Siniat Smart!

Już teraz płyta Siniat Smart całkowicie zastępuje w ofercie Siniat płytę Nida Zwykła. Płyta gipsowo-kartonowa Siniat Smart jest bazową płytą standardową do budowy ścian działowych, obudów ściennych i sufitowych na konstrukcji nośnej oraz jako suchy tynk.

Sprawdź płytę gipsowo-kartonową Siniat Smart H!

Siniat Smart H to nowa bazowa, impregnowana płyta gipsowo-kartonowa przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach, gdzie wymagane są własności zmniejszonego wchłaniania wody (np.: kuchnie, łazienki, itp.). Charakteryzuje się bardzo łatwą obróbką i montażem.

Innowacyjne rozwiązania
Certyfikowane systemy
Zrównoważone budownictwo