Buduję z głową

Reklama nowej kolekcji produktów ułatwiających pracę Siniat Smart

Już teraz w ramach linii Smart znajdziesz nowe produkty!

Wybierz nową linię bazowych produktów Smart i bądź smart! Dzięki zastosowanej technologii ograniczyliśmy ślad węglowy. Teraz, kupując produkty z linii Smart, wybierasz rozwiązanie nie tylko przyjazne środowisku, ale także korzystne dla Ciebie – które podniesie komfort i jakość Twojej pracy, oraz obniży jej koszty.


Sprawdź profile Siniat Smart!

Profile Siniat Smart to bazowe, niesystemowe kształtowniki do wykonywania ścian działowych, okładzin ściennych, sufitów podwieszanych. Profile Siniat Smart bardzo dobrze nadają się do wykonania zabudów specjalnych jak obudowy szachtów instalacyjnych czy obudowy wanny. W ramach linii Smart możemy wyróżnić:

Profile Siniat Smart C - pionowe elementy, służące do wykonywania konstrukcji ścian działowych i okładzin ściennych. Stanowi podstawowy element konstrukcji nośnej. Profil posiada specjalne otwory, które pozwalają na przeprowadzenie instalacji elektrycznej we wnętrzu ściany.

Profile Siniat Smart U - profile obwodowe, stosowane w rozwiązaniach z użyciem profili Siniat Smart C. Profile U, zapobiegając poprzecznemu ruchowi profili C, gwarantują prostoliniowe ułożenie konstrukcji ściany.

Profile Siniat Smart CD60 - profil główny do stosowania w sufitach podwieszanych i zabudowach poddaszy. Dzięki swojej konstrukcji współpracuje z szeregiem akcesoriów do systemów suchej zabudowy Nida. Pozwala na montaż płyt bezpośrednio do profilu za pomocą blachowkrętów Nida.

Profile Siniat Smart UD27 - profil przyścienny do stosowania w sufitach podwieszanych i zabudowach poddaszy. Montowany bezpośrednio do ściany – w sufitach podwieszanych lub stropach i podłogach oraz okładzinach ściennych, stanowi ważny element odpowiedniego ułożenia i wypoziomowania profili Siniat Smart CD 60.

Klej gipsowy Siniat Smart – jakość dla każdego

Klej gipsowy Siniat Smart jest produktem przeznaczonym do mocowania płyt gipsowo-kartonowych wewnątrz budynków. Produkt może również służyć do uzupełniania większych ubytków, osadzania puszek elektrycznych, do montażu elementów sztukaterii gipsowej, gzymsów gipsowych lub gipsowo-kartonowych oraz podczas prac remontowych. Klej gipsowy Siniat Smart może być stosowany na takich powierzchniach jak: cegły, beton, gazobeton, bloczki gipsowe oraz tynki mineralne. Produktu nie należy aplikować na tynk wapienny i wilgotny beton.

Wybierz płyty gipsowo-kartonowe Siniat Smart!

Siniat Smart jest bazową płytą standardową do budowy ścian działowych, obudów ściennych i sufitowych na konstrukcji nośnej oraz jako suchy tynk.

Siniat Smart H jest bazową płytą impregnowaną do pomieszczeń, gdzie wymagane są własności zmniejszonego wchłaniania wody (np.: kuchnie, łazienki, itp.).

Siniat Smart F jest bazową płytą ogniochronną do budowy lekkich systemów biernej ochrony przeciwpożarowej.

Płyty Siniat Smart charakteryzują się bardzo łatwą obróbką i montażem. Pozwalają na estetyczne wykończenie pomieszczeń.

Innowacyjne rozwiązania

Certyfikowane systemy

Zrównoważone budownictwo