Wyznaczamy standardy w Centrum Szkoleniowym

Sala szkoleniowa Centrum Szkoleniowego Siniat i Promat

Centrum Szkoleniowe Siniat i Promat (CSSiP) przy ulicy Matuszewskiej 20 w Warszawie to innowacyjne miejsce, w którym można poszerzać swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną związaną z budownictwem, a szczególnie z naszymi produktami oraz ich zastosowaniem. Czując odpowiedzialność nie tylko za nasze produkty, lecz także za sposób, w jaki są używane, stworzyliśmy przestrzeń, w której to kluczowe dla nas założenie może być realizowane bez przeszkód. W CSSiP znajdują się dwie klimatyzowane, świetnie wyposażone sale szkoleniowe do nauki teorii, a także wygodne pracownie do ćwiczeń praktycznych. W przestronnym open spasie prezentujemy szeroką gamę zaawansowanych rozwiązań zarówno do budownictwa tradycyjnego, jak i szkieletowego. W stosunku do poprzedniego centrum szkoleniowego prawie dwukrotnie powiększyliśmy powierzchnie demonstracyjne.

Sala do ćwiczeń w Centrum Szkoleniowym Siniat i Promat w Warszawie

Mając dostęp do wszystkich rozwiązań Siniat i Promat, fachowcy ćwiczą w warunkach zbliżonych do budowlanych, używając realnych modeli z naszej bogatej oferty. Takie podejście świadczy o wyjątkowości Centrum Szkoleniowego – działamy bowiem w myśl zasady: więcej wiesz, montujesz efektywniej. Atutem naszego Centrum jest wykwalifikowana kadra. Specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem budowlanym stanowią gwarancję wysokiej jakości zdobywanej wiedzy – stworzyli komfortowe warunki do podnoszenia kwalifikacji, służą radą i na bieżąco konsultują problemy techniczne. Nie zapomnieliśmy również o zapleczu kuchennym stanowiącym doskonałą przestrzeń do odpoczynku między zajęciami. Krótko mówiąc – tworząc CSSiP, postawiono przede wszystkim na wykreowanie warunków, w których uda się odpowiedzieć na realne potrzeby klientów, czyli wykonawców, architektów i dystrybutorów. Pod względem wizualnym Centrum po prostu zachwyca.

Sala szkoleniowa Centrum Szkoleniowego Siniat i Promat

Przestrzeń jest bardzo jasna i przestronna, a projektując ją, chcieliśmy również zaprezentować możliwości naszych produktów. I tak oto wizytówką tego miejsca stał się imponujący sufit podwieszany w sali konferencyjnej wykonany z płyty Nida Sonic. Stonowana kolorystyka ścian oraz podłóg to ukłon nie tylko w stronę minimalizmu, lecz także uczestników naszych szkoleń, na których barwy te będą działać relaksująco i wspomogą koncentrację. W przestrzeń Centrum idealnie wkomponowały się również ogromne foto tapety z naszymi obiektami referencyjnymi, z których realizacji jesteśmy szczególnie dumni.

Niezwykle istotnym elementem, który decyduje o innowacyjności Centrum Szkoleniowego Siniat i Promat, jest strona Cssip.pl, na której umieszczono wirtualną platformę do zapisów na szkolenia. Szybki dostęp do informacji online to oszczędność czasu dla uczestników, którzy dzięki automatyzacji całego procesu zapisu otrzymują przypomnienie o zbliżających się szkoleniach. Za pomocą platformy można uzyskać również łatwy dostęp do czytelnej prezentacji wszystkich rodzajów szkoleń oraz wszelkich istotnych informacji, takich jak: nadchodzące kursy, prezentacja kadry trenerskiej, mapa dojazdu itp. A jako dodatek platforma oferuje możliwość wirtualnego spaceru po CSSiP.

Centrum Szkoleniowe Siniat i Promat występujące komplementarnie off- i online to projekt wizjonerski, idealnie odzwierciedlający filozofię naszej firmy, według której zakup naszych produktów to dopiero początek relacji z klientem. Staramy się słuchać, szkolić i pomagać, a także po prostu być częścią budowy, inwestycji, niezależnie od tego, czy jest mała, średnia, czy duża. Rozumiemy, że – będąc producentem skomplikowanych systemów budowlanych – musimy dać klientom dużo wsparcia. Cieszymy się, że od 2018 roku możemy czynić to w tak innowacyjnym i pięknym miejscu, korzystając z najlepszych narzędzi – zarówno rzeczywistych, jak i wirtualnych.

Innowacyjne rozwiązania
Certyfikowane systemy
Zrównoważone budownictwo