Czas, jakość, fachowa pomoc

Render budynku, obiektu biurowego. Białe ściany, pokoje typu konferencyjny, serwerownia, biuro obsługi klienta.

Czas, jakość, fachowa pomoc

pełen pakiet dla Architekta w Dziale Specyfikacji Siniat.

Praca architekta to nie tylko projektowanie przestrzeni, ale również spora odpowiedzialność w zakresie doboru odpowiednich produktów. Możemy Ci w tym pomóc, zapewniając kompleksowe doradztwo w dziedzinie systemów suchej zabudowy. Oferujemy wsparcie na każdym etapie projektu, zarówno w kwestiach technicznych, finansowych, jak i administracyjnych.

Zaoszczędź swój czas
i skorzystaj z fachowej pomocy

architekt@etexgroup.com

 

Wsparcie projektowe

Katarzyna Kolarczyk

Koordynator ds. Specyfikacji

Telefon: +48 502 786 392

Woj. Mazowieckie, Lubelskie, Podlaskie

Jakub Bogorodź

Koordynator ds. Specyfikacji

Telefon: +48 502 786 337

Woj. Warmińsko-mazurskie, Pomorskie, Kujawsko-pomorskie, Zachodniopomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie.

Maciej Cipora

Kierownik działu Specyfikacji

Telefon: +48 502 786 401

Wsparcie techniczne

Kinga Muda

Specjalistka ds. Technicznych

Telefon: +48 502 786 415

Małgorzata Dziki

Specjalistka ds. Technicznych

Telefon: +48 502 786 331Zobacz, jak to działa

Tło pod filmem
 

Dział specyfikacji Siniat

Fachowe doradztwo

Zdjęcie architekta wykonującego model budynku z drewna.

Fachowe doradztwo

Jeśli jesteś architektem lub projektantem – dobrze trafiłeś. Dział Specyfikacji to zespół ekspertów w dziedzinie systemów suchej zabudowy. Pomagamy kompleksowo prowadzić projekty, oferując fachowe doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.

Kompleksowa obsługa

Zdjęcie projektanta kreślącego na planie z wykorzystaniem ołówka i linijki.

Kompleksowa obsługa

Wspieramy Twoje projekty na każdym etapie prac. Wykonamy dla Ciebie szczegółowe rysunki techniczne suchej zabudowy i dobierzemy odpowiednie do jej wykonania systemy. Pomożemy Ci zoptymalizować koszty przy zastosowaniu przydatnych rozwiązań. Z nami szybciej załatwisz potrzebne formalności – oferujemy wsparcie w przygotowaniu rysunków czy zgromadzeniu wymaganej dokumentacji.

Gwarancja jakości

Architekci omawiający projekt – 2 mężczyzn i jedna kobieta stojąca.

Gwarancja jakości

Zapewniamy najwyższą jakość doradztwa dla Twojego projektu. Dzięki temu otrzymasz gwarancję akceptacji odbioru technicznego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały okres trwania danego przedsięwzięcia. Nasz zespół pomoże Ci przezwyciężyć każdą trudność i doradzi, kiedy tego potrzebujesz. Zaoszczędzimy Twój cenny czas.

Reference image

Usprawniamy pracę projektanta

Zaproszenie do pobrania pluginu BIM

Usprawniamy pracę projektanta

Stworzyliśmy innowacyjny plugin BIM Autodesk Revit, który dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom nie tylko w pełni odpowiada na potrzeby architektów, ale również sprawia, że ich codzienna praca jest prostsza i wygodniejsza. W ramach aplikacji użytkownik otrzymuje dostęp do wszystkich systemów Siniat, a za sprawą wbudowanych filtrów jej obsługa staje się łatwa i przyjazna dla każdego.

 

Przeczytaj, jak poradziliśmy sobie
z wyzwaniami naszych klientów:

Case study #1

Render obiektu – szpitala.  Białe ściany, rozmieszczone pomieszczenia głównie białe – sala operacyjna, sala RTG, izba przyjęć, poczekalnia, kuchnia, magazynek oraz serwerownia. Niebieska i zielona wykładzina.

Case study #1

Modernizacja pomieszczeń szpitalnych

Klient zgłosił się do nas z prośbą o pomoc w modernizacji piętra obiektu szpitalnego. Naszym zadaniem było wydzielenie pomieszczeń radiologicznych oraz dobór zabezpieczeń, mających chronić sąsiednie pokoje przed promieniowaniem X i gamma.

Case study #2

Render obiektu mieszkalnego. Białe ściany, brązowa podłoga. Obiekt dwukondygnacyjny z pomieszczeniami typu sypialnia, salon kuchnia, jadalnia, przedpokój, łazienka, WC, poddasze użytkowe.

Case study #2

Przystosowanie i odpowiednie zabezpieczenie obiektu mieszkalnego

Architekt zwrócił się do nas z prośbą o redukcję grubości zabezpieczenia. Celem było uzyskanie jak największej wysokości pomieszczenia w obiekcie mieszkalnym z drewnianą konstrukcją dachu. Klient zastanawiał się nad wykorzystaniem naszego systemu Nida Dach.

Reference image

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli również stoisz przed wyzwaniem dotyczącym suchej zabudowy i chcesz zasięgnąć porady ekspertów, nie wahaj się. Przydzielimy Ci osobistego opiekuna, który będzie prowadził Twój projekt. Skontaktuj się z nami:

Group 1.png

Innowacyjne rozwiązania

Certyfikowane systemy

Zrównoważone budownictwo