Dział Sprzedaży Inwestycyjnej

Kontakt Michał Lipiński

WOJ. WIELKOPOLSKIE, WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE

519 537 057
michal.lipinski@etexgroup.com

 

Kontakt Dariusz Bogdanowicz


WOJ. POMORSKIE, WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

502 786 337
dariusz.bogdanowicz@etexgroup.com

 

Kontakt Adam Słotwiński


WOJ. PODLASKIE, WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE

571 407 196
adam.slotwinski@etexgroup.com

 

Kontakt Sebastian Skwara


WOJ. DOLNOŚLĄSKIE, OPOLSKIE, LUBUSKIE

519 537 173
sebastian.skwara@etexgroup.com

 

Kontakt Dariusz Kowalczyk


WOJ. MAZOWIECKIE

502 786 344
dariusz.kowalczyk@etexgroup.com

 

Kontakt Zbigniew Gołacki


WOJ. ŁÓDZKIE, WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE

571 407 187
zbigniew.golacki@etexgroup.com

 

Kontakt Anna Ligienza


WOJ. ŚLĄSKIE

502 786 341
anna.ligienza@etexgroup.com

 

Kontakt Dagmara Oleksy

WOJ. MAŁOPOLSKIE

571 407 183
dagmara.oleksy@etexgroup.com

 

Kontakt Katarzyna Romanek


WOJ. PODKARPACKIE, WOJ. LUBELSKIE

502 786 342
katarzyna.romanek@etexgroup.com

 

Kontakt Wojciech Czyż


+48 502 786 335
wojciech.czyz@etexgroup.com