Idź do:

Płyty gipsowe stosowane w pomieszczeniach narażonych na uderzenia

Korytarze i pokoje dziecięce są pomieszczeniami domowymi o dużym natężeniu ruchu, które powinny być odporne na wszelkiego rodzaju uderzenia i otarcia będące elementem codziennego użytkowania. Dlatego do takich pomieszczeń oferujemy płyty gipsowo-wiórowe Nida Twarda, cechujące się wysoką trwałością i jednocześnie obniżające poziom hałasu. Nie jest to jednak nasza jedyna odpowiedź na potrzeby w zakresie poprawy komfortu życia mieszkańców. Sprawdź pozostałe płyty!

Rozwiązania Siniat do korytarzy i pokoi zabaw

Zastosowanie systemów suchej zabudowy Siniat w korytarzu

W przypadku korytarzy doskonałym rozwiązaniem będzie montaż okładzin ściennych z płyt gipsowych, które zapewnią zwiększoną odpornością na uderzenia oraz ogień. Dzięki temu będziesz miał pewność, że pomieszczenie spełni wszystkie wymogi pod względem funkcjonalnym. Nasze innowacyjne produkty są prawdziwą inwestycją w przyszłość wnętrz Twojego domu. Poznaj nasze realizacje!

Siniat - mierzenie ściany
Pies na wycieraczce
Siniat - korytarz z płyt g-k
Projektant suchej zabudowy
Wendy O'Callaghan, majsterkowiczka

Padstow, Kornwalia

"Nasz przedpokój od zawsze był miejscem, w którym wszyscy po prostu porzucają buty, płaszcze, wózki i wszystkie inne rzeczy. Przygotowując się do remontu postanowiliśmy zainwestować w porządną płytę, która będzie w stanie znieść ataki naszej trójki dzieci! Mój partner pracuje w branży budowlanej i wielokrotnie korzystał z odpornej na uderzenia płyty Siniat. Niewiele możemy zdziałać w kwestii zadrapań czy zabrudzeń, ale przynajmniej ściana pod spodem pozostanie nienaruszona."Wsparcie techniczne

Broszury i katalogi
Zdjęcie broszur i katalogów

W broszurach i kartach produktowych znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat produktów Siniat, takie jak właściwości, zastosowanie, warunki stosowania, sposób nakładania gładzi gipsowych, montaż płyt gipsowo-kartonowych i wiele więcej.

Przejdź do katalogów >
Cennik
Wykonawca z katalogiem technicznym Siniat

W cenniku produktów do systemów suchej zabudowy Nida znajdziesz aktualne ceny płyt gipsowych i płyt cementowych, profili, akcesoriów montażowych, klap rewizyjnych, mas szpachlowych i gładzi gipsowych, klejów, tynków i środków gruntujących oraz systemów specjalnych.

Przejdź do cennika >
Instrukcje montażu
Zdjęcie wykonawcy z wiertarką

Skorzystaj z naszych instrukcji i dowiedz się, jak prawidłowo przeprowadzić montaż ścianki działowej czy jak zabudować poddasze płytami gipsowymi. W instrukcjach krok po kroku zostały opisane poszczególne etapy prac oraz przedstawione produkty niezbędne do ich przeprowadzenia.

Przejdź do instrukcji >
Porady wideo
Wykonawcy na budowie

Porady wideo to dodatkowe źródło wiedzy na temat produktów i systemów suchej zabudowy Nida. W krótkich filmach pokazujemy jak prawidło nakładać gładź gipsową, a także jak przeprowadzić montaż okładzin ściennych z zastosowaniem płyt gipsowo-kartonowych.

Przejdź do wideo >
Centrum szkoleniowe
Wykonawca SIniat z miarką

Oferta szkoleniowa Siniat skierowana jest do wykonawców oraz handlowców. Program szkolenia obejmuje prezentację produktów Siniat oraz praktyczny montaż systemów suchej zabudowy. O szczegóły zapytaj Doradcę Technicznego ze swojego regionu.

Przejdź do centrum szkoleniowego >
Buduj z nami
Zdjęcie z budowy Siniat

Buduj z nami to sekcja ciesząca się obecnie największym zainteresowaniem wśród internautów. Znajdziesz w niej porady na temat zastosowania i możliwości wykorzystania produktów Siniat w każdym wnętrzu. Znajdziesz w nich odpowiedź na wiele praktycznych pytań.

Przejdź do strony >

Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie