Idź do:

Płyty gipsowe do zastosowania w kuchni i pomieszczeniach gospodarczych

 

Urządzenia takie jak zmywarka czy czajnik, a nawet sam proces gotowania, generują parę wodną, co prowadzi do powstawania wilgoci w pomieszczeniu. Jeśli chcesz chronić ściany przed pleśnią i utrzymać kuchnię w idealnym stanie, powinieneś zastosować specjalne płyty gipsowe o właściwościach wodoodpornych. W tym wypadku polecamy płytę gipsowo-kartonową Nida Woda lub płytę gipsową z włóknami Nida Hydro. Nie jest to jednak nasza jedyna odpowiedź na potrzeby w zakresie poprawy komfortu życia mieszkańców. Sprawdź pozostałe płyty!

Rozwiązania Siniat do kuchni i pomieszczeń gospodarczych

Zastosowanie systemów suchej zabudowy Siniat w kuchni

W kuchni z płyt gipsowych wykonywane są najczęściej okładziny ścienne, ozdobne sufity podwieszane, a także elementy zabudowy mebli. Te elementy muszą być odporne na długotrwałe utrzymywanie się wilgoci w powietrzu i działanie wysokiej temperatury. Stwórz warunki, które zapewnią Ci komfort gotowania i utrzymanie pomieszczenia w idealnym stanie. Sprawdź, jakie płyty gipsowe zostały użyte w przykładowych realizacjach!

Siniat - instalacja płyt gipsowo-kartonowych w kuchni
Siniat - instalacja płyt gipsowo-kartonowych w kuchni
Siniat - kuchnia z płyt gipsowo-kartonowych
Siniat - dzieci w kuchni
Mark i Emma Hardiman, właściciele domu

Colchester, Essex

"Obydwoje uwielbiamy gotować, więc w tym roku zrobiliśmy generalny remont naszej kuchni, która jest naszym ulubionym pomieszczeniem. Ale ze względu na kuchenkę, zmywarkę i inne urządzenia, bywa, że w kuchni robi się gorąco i wilgotno. Przeczesałam sieć i zauważyłam, że Siniat oferuje płyty g-k przeznaczone do kuchni, które dobrze znoszą wysoką temperaturę i wilgotność. Dotąd nie zdawaliśmy sobie sprawy, że można kupić wyspecjalizowane płyty g-k o podwyższonych właściwościach."


Wsparcie techniczne

Broszury i katalogi
Zdjęcie broszur i katalogów

W broszurach i kartach produktowych znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat produktów Siniat, takie jak właściwości, zastosowanie, warunki stosowania, sposób nakładania gładzi gipsowych, montaż płyt gipsowo-kartonowych i wiele więcej.

Przejdź do katalogów >
Cennik
Wykonawca z katalogiem technicznym Siniat

W cenniku produktów do systemów suchej zabudowy Nida znajdziesz aktualne ceny płyt gipsowych i płyt cementowych, profili, akcesoriów montażowych, klap rewizyjnych, mas szpachlowych i gładzi gipsowych, klejów, tynków i środków gruntujących oraz systemów specjalnych.

Przejdź do cennika >
Instrukcje montażu
Zdjęcie wykonawcy z wiertarką

Skorzystaj z naszych instrukcji i dowiedz się, jak prawidłowo przeprowadzić montaż ścianki działowej czy jak zabudować poddasze płytami gipsowymi. W instrukcjach krok po kroku zostały opisane poszczególne etapy prac oraz przedstawione produkty niezbędne do ich przeprowadzenia.

Przejdź do instrukcji >
Porady wideo
Wykonawcy na budowie

Porady wideo to dodatkowe źródło wiedzy na temat produktów i systemów suchej zabudowy Nida. W krótkich filmach pokazujemy jak prawidło nakładać gładź gipsową, a także jak przeprowadzić montaż okładzin ściennych z zastosowaniem płyt gipsowo-kartonowych.

Przejdź do wideo >
Centrum szkoleniowe
Wykonawca SIniat z miarką

Oferta szkoleniowa Siniat skierowana jest do wykonawców oraz handlowców. Program szkolenia obejmuje prezentację produktów Siniat oraz praktyczny montaż systemów suchej zabudowy. O szczegóły zapytaj Doradcę Technicznego ze swojego regionu.

Przejdź do centrum szkoleniowego >
Buduj z nami
Zdjęcie z budowy Siniat

Buduj z nami to sekcja ciesząca się obecnie największym zainteresowaniem wśród internautów. Znajdziesz w niej porady na temat zastosowania i możliwości wykorzystania produktów Siniat w każdym wnętrzu. Znajdziesz w nich odpowiedź na wiele praktycznych pytań.

Przejdź do strony >

Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie