Idź do:

Płyty gipsowe do zastosowania w łazience

Łazienki i domowe pralnie są narażone na ekstremalne warunki: wodę, zimno, ciepło oraz wilgoć. Zwykłe płyty gipsowe będą nasiąkać wodą i tracić szczelność, co będzie prowadzić do powstawania pleśni i grzybów. Dlatego konieczne jest zastosowanie produktów odpornych na tego typu niekorzystne warunki. Tutaj odpowiedzią są między innymi płyty gipsowe z włóknami Nida Hydro, które można również zamontować w domowych saunach. Nie jest to nasze jedyne rozwiązanie poprawiające komfort pomieszczeń wilgotnych. Sprawdź pozostałe płyty!

ROZWIĄZANIA SINIAT DO Łazienki

Zastosowanie systemów suchej zabudowy Siniat w łazience

W łazience z płyt gipsowych powstają najczęściej ściany, półścianki, okładziny ścienne (w tym powierzchnie pod glazurę) oraz sufity podwieszane. Warto jest zadbać o ich właściwe zabezpieczenie przed działaniem wilgoci, wody oraz pleśni. Dlatego wybierz płyty gipsowe, które zapewnią estetykę wykonania i zdrowe użytkowanie tego pomieszczenia przez wiele lat. Przeczytaj więcej o naszych realizacjach!

Montaż płyt gipsowo-kartonowych w toalecie
Montaż płyt gipsowo-kartonowych w łazience
Siniat łazienka z płyt g-k
Monter suchej zabudowy - remont łazienki
Tom Shenton, wykonawca i właściciel

Brystol, UK

"Pracuję w branży budowlanej i właśnie remontuję łazienkę w domu. Będzie nowa wnęka prysznicowa; wymieniamy też resztę urządzeń. 

Zdjąłem stare płyty g-k i zastąpiłem je płytami Hydro, ponieważ nie absorbują wilgoci. Mogę bezpośrednio na nich położyć kafelki, a i tak nie będzie pleśni.”

Wsparcie techniczne

Broszury i katalogi
Zdjęcie broszur i katalogów

W broszurach i kartach produktowych znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat produktów Siniat, takie jak właściwości, zastosowanie, warunki stosowania, sposób nakładania gładzi gipsowych, montaż płyt gipsowo-kartonowych i wiele więcej.

Przejdź do katalogów >
Cennik
Wykonawca z katalogiem technicznym Siniat

W cenniku produktów do systemów suchej zabudowy Nida znajdziesz aktualne ceny płyt gipsowych i płyt cementowych, profili, akcesoriów montażowych, klap rewizyjnych, mas szpachlowych i gładzi gipsowych, klejów, tynków i środków gruntujących oraz systemów specjalnych.

Przejdź do cennika >
Instrukcje montażu
Zdjęcie wykonawcy z wiertarką

Skorzystaj z naszych instrukcji i dowiedz się, jak prawidłowo przeprowadzić montaż ścianki działowej czy jak zabudować poddasze płytami gipsowymi. W instrukcjach krok po kroku zostały opisane poszczególne etapy prac oraz przedstawione produkty niezbędne do ich przeprowadzenia.

Przejdź do instrukcji >
Porady wideo
Wykonawcy na budowie

Porady wideo to dodatkowe źródło wiedzy na temat produktów i systemów suchej zabudowy Nida. W krótkich filmach pokazujemy jak prawidło nakładać gładź gipsową, a także jak przeprowadzić montaż okładzin ściennych z zastosowaniem płyt gipsowo-kartonowych.

Przejdź do wideo >
Centrum szkoleniowe
Wykonawca SIniat z miarką

Oferta szkoleniowa Siniat skierowana jest do wykonawców oraz handlowców. Program szkolenia obejmuje prezentację produktów Siniat oraz praktyczny montaż systemów suchej zabudowy. O szczegóły zapytaj Doradcę Technicznego ze swojego regionu.

Przejdź do centrum szkoleniowego >
Buduj z nami
Zdjęcie z budowy Siniat

Buduj z nami to sekcja ciesząca się obecnie największym zainteresowaniem wśród internautów. Znajdziesz w niej porady na temat zastosowania i możliwości wykorzystania produktów Siniat w każdym wnętrzu. Znajdziesz w nich odpowiedź na wiele praktycznych pytań.

Przejdź do strony >

Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie