Zaufanie budowane przez lata

Zaufanie budowana przez lata, czyli gipsy szpachlowe Nida Start i Nida Finish

Nida Start i Nida Finish to gipsy szpachlowe, które od lat towarzyszą wykonawcom w pracach remontowych i wykończeniowych. Zostały stworzone 15 lat temu, aby współtworzyć rozwiązania systemowe z profilami i płytami gipsowo-kartonowymi w Systemach Suchej Zabudowy Nida. Przez ten czas stały się jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów na rynku.

Nida Start i Nida Finish wypracowały na rynku ogromne zaufanie wśród wykonawców i dystrybutorów, dzięki czemu mogły stać się częścią wielu imponujących obiektów, takich jak:

JAKI JEST KLUCZ DO SUKCESU OBU PRODUKTÓW?

Przede wszystkim jakość. Jakość i kompatybilność. Oba produkty współdziałają ze sobą, dzięki czemu wykonawcy mogą spać spokojnie.

Nida Start tworzy twardą, solidną i wytrzymałą spoinę, która jest odporna na standardowe naprężenia przenoszone przez konstrukcję. Co więcej, produkt ten doskonale sprawdza się również w innych pracach wykończeniowych, takich jak osadzanie narożników czy instalacja puszek elektrycznych oraz w drobnych pracach naprawczych, jak na przykład uzupełnianie ubytków. Jest zatem doskonałym produktem na małe i duże budowy, gdzie zakres prac jest bardzo szeroki.

Gips szpachlowy Nida Finish ma za zadanie pokryć spoinę w taki sposób, aby wykonawcy łatwo było wykończyć powierzchnię. Jest średnio twardy i doskonale łączy się z Nida Start. Pozwala to na łatwe szlifowanie powierzchni przy zachowaniu doskonałej przyczepności produktu. Dzięki temu wykonawcy bardzo często wybierają Nida Finish jako gładź do ostatecznego wykończenia powierzchni, zwłaszcza na dużych inwestycjach, gdzie wymagany jest poziom szpachlowania Q3 i Q4. Docenianą przez naszych klientów cechą produktu jest również biały kolor powierzchni po wyschnięciu masy. Pozwala to naszym wykonawcom na znaczne oszczędności przy malowaniu powierzchni po zakończeniu prac.

Sprawdzona przez tysiące wykonawców receptura gipsów szpachlowych Nida Start i Nida Finish jest gwarancją uzyskania solidnego, trwałego i estetycznego wykończenia powierzchni. Cieszymy się, że nasi klienci darzą je tak cennym dla nas zaufaniem i że razem z możemy tworzyć wspaniałe obiekty i tym samym historię.

Poznaj opinie naszych klientów:

„Historia firmy TML to 25 lat na rynku - system wiodący firma Siniat. Opinia moich pracowników o produkcie Nida Start, Nida Finisz jest krótka: Szefie tylko tym szpachlujemy !!!”

Tomasz Koprowski
TML, Radom

„Od lat sprzedajemy systemowe masy szpachlowe SINIAT. To nasza rekomendacja i pierwszy wybór klientów.”

Szymon Kwapisz
PSB Kwapisz, Warszawa

Innowacyjne rozwiązania
Certyfikowane systemy
Zrównoważone budownictwo