IDŹ DO:

BIM NEWS

Najciekawsze aktualności dotyczące technologii BIM

 Benefits of building layout technology

Benefits of building layout technology

Więcej

Bardzo ciekawy artykuł na temat jak działa technologia oparta na skaningu laserowym i w jakim kierunku rozwija się obecnie projektowanie branż: instalacji mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych (MEP)

BIM 4 Housing Associations

BIM 4 Housing Associations

Więcej

Członkowie National Housing Federation i UK BIM Alliance współpracują nad wspólnym projektem mającym na celu opracowanie przykładowego zestawu dokumentów i wskazówek, które mają pomóc spółdzielniom mieszkaniowym wdrożyć cyfrowe zarządzanie majątkiem. To może być szansa dla spółdzielni na wykorzystanie BIM.

Po tragedii Grenfell, w branży istnieje jednomyślna obawa co do nieefektywnego tworzenia, przekazywania i przechowywania ważnych informacji dotyczących budynku i bezpieczeństwa pożarowego.

BIM Xp. Learn more about the experiences of the experts in BIM
Więcej

BIM Xp. Learn more about the experiences of the experts in BIM

Już dziś możesz zapisać się na darmowe szkolenie z największymi ekspertami BIM…

BIM Xp to pierwszy bezpłatny dzień warsztatów online na temat aplikacji BIM (Building Information Modeling) organizowanych przez CAATEEB, które odbędą się 15 października 2020 r.

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać z sesji roboczych, które upowszechnią doświadczenia profesjonalistów już pracujących w środowisku BIM.

Zapisy na stronie organizatora.

Oto, jak inteligentne budownictwo może zmienić budowanie domów po COVID-19
Więcej

Oto, jak inteligentne budownictwo może zmienić budowanie domów po COVID-19

Budowa po COVID-19, inaczej czyli jak? Dowiedz się więcej.

Ponieważ place budowy na całym świecie stopniowo otwierają się ponownie po zablokowaniu, staje się coraz bardziej jasne, że po COVID-19 budowa będzie wyglądać inaczej. Nasz globalny kryzys zdrowia publicznego potwierdził pilną potrzebę nowego sposobu budowania domów i biur, wykorzystującego inteligentne konstrukcje do rozwiązywania problemów projektowych, nieefektywności, przestarzałych technik i wyzwań środowiskowych.

Bim Standard PL
Więcej

Bim Standard PL

Już jest! Polski Związek Pracodawców Budownictwa opublikował pierwszy projekt standardów BIM, tworzony w porozumieniu z przedstawicielami SARP, a także wiodącymi liderami branży budowlanej jak: Warbud, Budimex, PORR, Skanska i Peri. Koniecznie sprawdźcie, PZPB czeka na Wasze opinie!

KONTAKT DO EKSPERTA BIM

Masz pytania dotyczące rozwiązań BIM – skontaktuj się z naszym ekspertem

Izabela Bączyk

Izabela Bączyk

izabela.baczyk@etexgroup.com

Centrum wiedzy

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci na każdym etapie prac projektowych! Stworzyliśmy innowacyjne narzędzia, które mamy nadzieję ułatwią Ci oszacowywanie kosztów projektu oraz łatwy dobór odpowiedniego systemu suchej zabudowy. W tym celu skorzystaj z naszego Kalkulatora i Wyszukiwarki systemów. Dodatkowo w CENTRUM WIEDZY znajdziesz katalogi i broszury na temat naszych systemów oraz atesty i certyfikaty.

Centrum wiedzy >

Wsparcie techniczne

Atesty i certyfikaty
Zdjęcie broszur i katalogów

Produkty Siniat posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, takie jak: atesty higieniczne, deklaracje właściwości użytkowych, karty bezpieczeństwa, klasyfikacje ogniowe, czy opinie techniczne. Potwierdzają one wysoką jakość płyt g-k Siniat czy płyt cementowych.

Przejdź do dokumentów >
Katalog techniczny
Wykonawca z katalogiem technicznym Siniat

W katalogu technicznym systemów suchej zabudowy Nida znajdziesz pełny zakres informacji technicznych niezbędnych do poprawnego projektowania i wykonania konstrukcji z płyt gipsowo-kartonowych, takich jak ściany działowe, sufity podwieszane czy zabudowa poddaszy.

Przejdź do katalogu >
Rysunki CAD
Zdjęci ekranu z projektem

Na naszej stronie udostępniamy rysunki CAD dla systemów suchej zabudowy Siniat. Rysunki możliwe są do pobrania w formacie DWG lub PDF. Teraz tworzenie nowej dokumentacji projektowej może być szybsze i przyjemniejsze.

Przejdź do rysunków >
Dział Specyfikacji
Plan domu

Jeśli potrzebujesz wsparcia przy tworzeniu oferty na obiekt budowlany, w którym zostaną użyte systemy suchej zabudowy, a także masz pytania dotyczące proponowanych przez nas rozwiązań, skontaktuj się z naszym działem specyfikacji.

Kontakt z nami >

Newsletter Siniat

Wiedza na temat suchej zabudowy jest specjalistyczna, dlatego pragniemy się nią dzielić. Po zapisaniu się do naszego newslettera otrzymasz całkowicie darmowego e-booka.

"Warunki techniczne wykonania i odbioru systemów suchej zabudowy" to aż 102 strony ciekawych porad i wskazówek, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej pracy!

Zapisz się i odbierz prezent