Idź do:
Zdjęcie Nida Max – wytrzymałego gipsu szpachlowego Siniat

Nida Max – nowy, super wytrzymały gips szpachlowy w ofercie Siniat.

Nida Max przeznaczony jest do spoinowania fabrycznie formowanych krawędzi płyt gipsowo-kartonowych bez użycia taśmy zbrojącej, wypełniania ubytków, pęknięć i rys na podłożach mineralnych. Jego zastosowanie zostało rozszerzone również do osadzania narożników i puszek instalacyjnych, o czym informujemy klientów w formie piktogramów znajdujących się z przodu opakowania (aby kupujący łatwiej mogli odnaleźć na półce potrzebny im produkt).

Nida Max charakteryzuje się wyjątkową łatwością aplikacji i doskonałym poślizgiem na obrabianym podłożu. Produkt nadaje się nie tylko do mieszania ręcznego, ale również mechanicznego, co jest bardzo istotne z punktu widzenia wydajności produktu. Wolno oddaje wodę do podłoża, a także - w porównaniu z konkurencją - charakteryzuje się wyższą wytrzymałością mechaniczną na krawędziach ciętych.

Dużą zaletą Nida Max jest fakt, że jest produktem odpornym na brudne narzędzia. Nawet w sytuacji, w której wykonawca nie oczyści pacy lub wiadra, jesteśmy w stanie zagwarantować stabilny czas wiązania na poziomie 65 minut. Jest to ważny wyróżnik tego gipsu w całej kategorii, którą ofertuje obecnie rynek.

Wszystkie te zalety powodują, że nasz nowy gips powinien być postrzegany na rynku jako maksymalnie najlepsza oferta dla klienta. Stąd słowo „MAX” w nazwie produktu. Jest to kompilacja bardzo dobrej jakości produktu z bardzo dobrymi parametrami technicznymi i cechami, dzięki którym zarówno praca z Nidą MAX, jak i efekt końcowy jego zastosowania powinny być…. MAXymalne - łatwe i pozytywne!

Czytaj wszystkie

Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie