Idź do:

Poznaj nowe oblicze szkoleń specjalistycznych Siniat i Promat

Marzec to przełomowy miesiąc dla specjalistów związanych z branżą budowlaną. Dokładnie 15 marca została uruchomiona nowoczesna platforma internetowa dedykowana szkoleniom organizowanymi w odnowionym Centrum Szkoleniowym Siniat i Promat.

Wnętrze jednej z sal centrum szkoleniowego Siniat i Promat. W jasno oświetlonej sali znajdują się stoły i krzesła ułożone w kształt podkowy.

W prace nad innowacyjnym Centrum Szkoleniowym zaangażowane było grono specjalistów, którzy stworzyli komfortowe warunki do podnoszenia kwalifikacji. W Centrum znajdują się klimatyzowane sale szkoleniowe, przestronne pracownie do ćwiczeń praktycznych oraz bogato wyposażone zaplecze kuchenne stanowiące doskonałą przestrzeń do odpoczynku między zajęciami. Całość Centrum jest jasna, przestronna, a przy tym innowacyjna.

Wnętrze jednej z sal centrum szkoleniowego Siniat i Promat. Pod ścianami można zobaczyć miedzy innymi gipsy i gładzie szpachlowe Siniat.

To, co wyróżnia Centrum Szkoleniowe to unikalna oferta, umożliwiająca dostęp do wszystkich rozwiązań Siniat i Promat. W myśl zasady więcej wiesz – montujesz szybciej. Szkolenia są obfite w praktyczne ćwiczenia z użyciem realnych rozwiązań.

Dodatkowym atutem Centrum Szkoleniowego – obok przestrzeni ćwiczebnych o warunkach zbliżonych do rzeczywistych – jest wykwalifikowana kadra. Specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem budowlanym to pewność wysokiej jakości zdobywanej wiedzy oraz możliwości konsultowania bieżących problemów technologicznych.

Młody mężczyzna z poziomicą przy ścianie. Mężczyzna jest w białym stroju z napisem Siniat.

Ostatnim elementem, który decyduje o innowacyjności Centrum Szkoleniowego Siniat i Promat jest wirtualna platforma do zapisów na szkolenia. Szybki dostęp do informacji on-line to oszczędność czasu dla uczestników, a dzięki automatyzacji całego procesu otrzymują oni przypomnienia o zbliżających się szkoleniach, na które się zapisali oraz mogą zarezerwować miejsce oczekujące, jeśli akurat szkolenie jest pełne. A jako dodatek, platforma oferuje możliwość wirtualnego spaceru po Centrum Szkoleniowym, na który już teraz serdecznie zapraszamy.

Przejdź do centrum

Drzwi do centrum szkoleniowego Siniat i Promat z napisem: Rozpocznij wirtualny spacer.
Czytaj wszystkie

Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie