IDŹ DO:

BIM NEWS

Najciekawsze aktualności dotyczące technologii BIM

BIM Standard PL

Bim Standard PL

Więcej

Już jest! Polski Związek Pracodawców Budownictwa opublikował pierwszy projekt standardów BIM, tworzony w porozumieniu z przedstawicielami SARP, a także wiodącymi liderami branży budowlanej jak: Warbud, Budimex, PORR, Skanska i Peri. Koniecznie sprawdźcie, PZPB czeka na Wasze opinie!

Revit 2020.2 - nowa wersja już dostępna

Revit 2020.2 - nowa wersja już dostępna

Więcej

Firma Autodesk wprowadziła na rynek nową wersję Revita, który posiada nowe i udoskonalone funkcje do projektowania budynków.

Więcej

BIM dla bezpieczeństwa, czyli najnowszy brytyjski standard PAS 1192-6:2018

Czyli rola BIM Managera w zespole projektowym. Sprawdź, z jakich programów warto skorzystać w tej pracy.

BIMObject łączy siły z firmą CPAC
Więcej

BIMObject łączy siły z firmą CPAC i otwiera się na rynek wschodni.

Wspólne przedsięwzięcie będzie wspierać rozwój technologii BIM wśród tajlandzkich producentów materiałów budowlanych i przynosić milionowe zyski.

Best 20 Building Information Modeling (BIM) Software in 2020
Więcej

Best 20 Building Information Modeling (BIM) Software in 2020

Top 20, czyli wszystkie najlepsze rozwiązania do modelowania informacji o budynku w 2020 roku. Koniecznie zobacz >

Q&A

Czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi
dotyczące projektowania systemów suchej zabudowy.

KONTAKT DO EKSPERTA BIM

Masz pytania dotyczące rozwiązań BIM – skontaktuj się z naszym ekspertem

Izabela Bączyk

Izabela Bączyk

izabela.baczyk@etexgroup.com

Centrum wiedzy

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci na każdym etapie prac projektowych! Stworzyliśmy innowacyjne narzędzia, które mamy nadzieję ułatwią Ci oszacowywanie kosztów projektu oraz łatwy dobór odpowiedniego systemu suchej zabudowy. W tym celu skorzystaj z naszego Kalkulatora i Wyszukiwarki systemów. Dodatkowo w CENTRUM WIEDZY znajdziesz katalogi i broszury na temat naszych systemów oraz atesty i certyfikaty.

Centrum wiedzy >

Wsparcie techniczne

Atesty i certyfikaty
Zdjęcie broszur i katalogów

Produkty Siniat posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, takie jak: atesty higieniczne, deklaracje właściwości użytkowych, karty bezpieczeństwa, klasyfikacje ogniowe, czy opinie techniczne. Potwierdzają one wysoką jakość płyt g-k Siniat czy płyt cementowych.

Przejdź do dokumentów >
Katalog techniczny
Wykonawca z katalogiem technicznym Siniat

W katalogu technicznym systemów suchej zabudowy Nida znajdziesz pełny zakres informacji technicznych niezbędnych do poprawnego projektowania i wykonania konstrukcji z płyt gipsowo-kartonowych, takich jak ściany działowe, sufity podwieszane czy zabudowa poddaszy.

Przejdź do katalogu >
Rysunki CAD
Zdjęci ekranu z projektem

Na naszej stronie udostępniamy rysunki CAD dla systemów suchej zabudowy Siniat. Rysunki możliwe są do pobrania w formacie DWG lub PDF. Teraz tworzenie nowej dokumentacji projektowej może być szybsze i przyjemniejsze.

Przejdź do rysunków >
Dział Specyfikacji
Plan domu

Jeśli potrzebujesz wsparcia przy tworzeniu oferty na obiekt budowlany, w którym zostaną użyte systemy suchej zabudowy, a także masz pytania dotyczące proponowanych przez nas rozwiązań, skontaktuj się z naszym działem specyfikacji.

Kontakt z nami >

Newsletter Siniat

Wiedza na temat suchej zabudowy jest specjalistyczna, dlatego pragniemy się nią dzielić. Po zapisaniu się do naszego newslettera otrzymasz całkowicie darmowego e-booka.

"Warunki techniczne wykonania i odbioru systemów suchej zabudowy" to aż 102 strony ciekawych porad i wskazówek, które z powodzeniem możesz wykorzystać w swojej pracy!

Zapisz się i odbierz prezent