Idź do:

Siniat jako ZAUFANY PARTNER W DZIEDZINIE ZAOPATRZENIA

Oferujemy szeroką gamę płyt gipsowych, płyt cementowych, gipsów szpachlowych, gładzi gipsowych, mas szpachlowych, profili, a także niezbędnych akcesoriów. Nasze produkty odpowiadają wymogom różnych projektów inwestycyjnych, niezależnie od posiadanego budżetu i przeznaczenia budynku. Gwarantujemy szybką dostawę (max. 48h). Nasze zespoły ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta codziennie służą wsparciem, zapewniając między innymi niezbędną dokumentację oraz informacje w zakresie oferowanych przez nas produktów.

WSPARCIE WASZYCH POTRZEB

Nasi Doradcy Techniczni i Techniczno-Handlowi są do Twojej dyspozycji. Służą pomocą w zakresie zapytań odnośnie produktów Siniat i systemów suchej zabudowy. Wspieramy projekty budowlane na każdym etapie prac, począwszy od specyfikacji, poprzez dystrybucję materiałów budowlanych, aż po montaż. Już wiele firm z sektora budowlanego zaufało, że dzięki naszym rozwiązaniom, naszej wiedzy technicznej, a także zespołowi Obsługi Klienta zyska przewagę konkurencyjną. Dołącz do nich!

SZKOLENIA

Zależy nam na tym, aby nasi dystrybutorzy zawsze byli w stanie odpowiednio wspierać swoich klientów w procesie zakupowym. Dlatego oferujemy szeroki zakres szkoleń na temat produktów Siniat oraz ich montażu. Szkolenia są przeprowadzane są zarówno w punktach sprzedaży, jak i w Centrum Szkoleniowym Siniat. Jesteśmy zawsze blisko Ciebie!


Zobacz naszą ofertę szkoleniową >

Pomoc naszych ekspertów

Biuro Obsługi Klienta
Zdjęcie wykonawcy w kasku Siniat

Nasze BOK jest do dyspozycji, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00. Jeśli masz pytanie dotyczące zamówienia oraz reklamacjami , przejdź na stronę Kontakt, wybierz sekcję Sprzedaż/Doradcy Techniczni/BOK, wpisz kod pocztowy miasta i skontaktuj się z nami!

Kontakt z BOK >
Doradcy Techniczno-Handlowi
Rysunek domu i plan budynku

Aby skontaktować się z Doradcą Techniczno-Handlowym Siniat odpowiedzialnym za Twój region, przejdź na stronę Kontakt, a następnie wybierz sekcję Doradcy Techniczno-Handlowi -  Region Północny lub Doradcy Techniczno-Handlowi - Region Południowy.

Kontakt z nami >
Centrum szkoleniowe
Wykonawcy na budowie

Oferta szkoleniowa Siniat skierowana jest do wykonawców oraz handlowców. Program szkolenia obejmuje prezentację produktów Siniat oraz praktyczny montaż systemów suchej zabudowy. O szczegóły zapytaj Doradcę Technicznego ze swojego regionu.

Centrum szkoleniowe >
Programy wsparcia sprzedaży
Baner remontujesz-punktujesz

Poznaj zasady II. edycji programu „Remontujesz-Punktujesz”! Katalog nagród obejmuje narzędzia, elektronarzędzia, odzież roboczą, gadżety Siniat oraz karty prezentowe. Szczegółowe informacje znajdziesz pod numerem telefonu: 801 003 230. Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej >
Literatura
Zdjęcie broszur i katalogów

W broszurach i kartach produktowych znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat produktów Siniat, takie jak właściwości, zastosowanie, warunki stosowania, sposób nakładania gładzi gipsowych, montaż płyt gipsowo-kartonowych i wiele więcej.

Przejdź do broszur >
Cennik
Cennik produktów g-k Siniat

W cenniku produktów do systemów suchej zabudowy Nida znajdziesz aktualne ceny płyt gipsowych i płyt cementowych, profili, akcesoriów montażowych, klap rewizyjnych, mas szpachlowych i gładzi gipsowych, klejów, tynków i środków gruntujących oraz systemów specjalnych.

Kontakt z nami >

Chcesz zarabiać więcej? Zapisz się na profesjonalne szkolenie w Twoim regionie!

Kontakt do pracowników Siniat

Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie