Idź do:

SINIAT OFERUJE POMOC W realizacji PROJEKTU

Współpracując z wykonawcami na etapie projektowania budynków jesteśmy w stanie zrozumieć stawiane obiektom wymagania oraz określić i dostarczyć właściwe rozwiązanie. Proponujemy systemy suchej zabudowy w oparciu o płyty gipsowe i gipsowo-kartonowe oraz systemy na bazie płyt cementowych umożliwiające poprawę wydajności budynku, obniżenie kosztów i skrócenie czasu budowy, a także zmniejszenie kosztów utrzymania.

Artykuły ekspertów Siniat

Rozwiązania do każdego typu budynków

Nasze doświadczenie przy realizacji inwestycji o różnych wymaganiach pozwala nam zaoferować profesjonalne doradztwo. Możemy wspólnie znaleźć sposoby na stworzenie odpowiednich rozwiązań, w takich budynkach jak hotele, centra handlowe czy obiekty sportowe. Niezależnie od tego, jakie wymagania musi spełniać Twój obiekt, dobierzemy odpowiednie produkty i sposób ich montażu. Produktem wykorzystywanym w naszych systemach suchej zabudowy są płyty gipsowe, gipsowo-kartonowe oraz płyty cementowe, które cechują się odpornością na działanie ognia, wody, wilgoci oraz uderzenia mechaniczne. Zapytaj nas o poradę!

Siniat oferuje pomoc w REALIZACJI PROJEKTU

Współpracując z nami możesz być pewien, że otrzymasz ekspercką pomoc przed, w trakcie i po zakończeniu budowy. Wspólnie realizując projekty jesteśmy w stanie zrozumieć ich wymogi oraz określić i dostarczyć właściwe rozwiązanie systemowe. Proponujemy systemy suchej zabudowy umożliwiające poprawę wydajności budynku, obniżenie kosztów i skrócenie czasu budowy, a także zmniejszenie późniejszych kosztów utrzymania.

Wsparcie techniczne

Atesty i certyfikaty
Zdjęcie broszur i katalogów

Produkty Siniat posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, takie jak: atesty higieniczne, deklaracje właściwości użytkowych, karty bezpieczeństwa, klasyfikacje ogniowe, czy opinie techniczne. Potwierdzają one wysoką jakość płyt g-k Siniat czy płyt cementowych.

Przejdź do dokumentów >
Katalog techniczny
Wykonawca z katalogiem technicznym Siniat

W katalogu technicznym systemów suchej zabudowy Nida znajdziesz pełny zakres informacji technicznych niezbędnych do poprawnego projektowania i wykonania konstrukcji z płyt gipsowo-kartonowych, takich jak ściany działowe, sufity podwieszane czy zabudowa poddaszy.

Przejdź do katalogu >
Rysunki CAD
Zdjęci ekranu z projektem

Na naszej stronie udostępniamy rysunki CAD dla systemów suchej zabudowy Siniat. Rysunki możliwe są do pobrania w formacie DWG lub PDF. Teraz tworzenie nowej dokumentacji projektowej może być szybsze i przyjemniejsze.

Przejdź do rysunków >
Wyszukiwarka systemów
Wykonawca Siniat

Jeśli potrzebujesz wsparcia przy tworzeniu oferty na obiekt budowlany, w którym zostaną użyte systemy suchej zabudowy, a także masz pytania dotyczące proponowanych przez nas rozwiązań, skontaktuj się z naszym działem specyfikacji.

Kontakt z nami >

Chcesz zarabiać więcej? Zapisz się na profesjonalne szkolenie w Twoim regionie!

Kontakt do pracowników Siniat

Dystrybutorzy Siniat blisko Ciebie